Rage 2 [CODEX] Full Oyun İndir
4.5

Rage 2 [CODEX] Full Oyun İndir

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
Oyun Hakkında :
Toplumdan, yasadan ve düzenden yoksun bir distopya dünyasına dalın. RAGE 2 iki stüdyo güç kaynağını bir araya getiriyor – Çığ Stüdyoları, açık dünyadaki deliliğin ustaları ve birinci şahıs nişancının yaratıcıları olan id yazılımı – herhangi bir yere gidebileceğiniz, her şeyi vurabileceğiniz ve her şeyi patlatabileceğiniz bir katliam karnavalı sunmak için.
Bir asteroit dünya nüfusunun% 80’ini yok etti ve insanlığın sayıları azaldı. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yolları dolaşıyor ve zalim Otorite demir yumrukla hükmetmeye çalışıyor. Çorak arazinin son koruyucusu ve güçlerini tehdit eden Walker olarak, evinizden soyuldunuz ve ölüme terk edildiniz. Şimdi adalet ve özgürlük için öfke duymanız gerekecek. Araç savaşı, süper güçlü birinci şahıs kargaşası ve yeni ortaya çıkan delilik dolu açık bir dünya ile, otoritenin baskıcı kuralını bir kez ve sonra ezmek için gerekli araçları ve teknolojiyi bulmak için sadist çetelerle savaşacaksınız.
Özellikler:
WELCOME TO THE SHOOTERVERSE :

– id Software’in ve Avalanche Studios’un açık dünya kahramanlığı RAGE 2 gerçek. Açık bir dünya oyunundan daha fazlası-bu bir shooterverse.

THE WASTELAND AWAITS:

– Yemyeşil ormanlardan ve bataklıklardan, The Authority’nin peşinde koşup güneşten çıkmış çöllere kadar geniş ve çeşitli bir alanı sorunsuz bir şekilde gezin.

Her daim savaşacak bir cephaneliğin var.

PEDAL TO THE METAL:

– Kamyonlardan jiroskoplara kadar, zorlu alanlarda hızla ilerlemek için engebeli ve arazide hazır araç çeşitlerini kullanın. Görürsen, sürebilirsin.

THE LAST RANGER:

– Yükseltilmiş silahlardan oluşan bir koleksiyon, yıkıcı Nanotrit güçleri ve Silahlarınızı mekanik sınırlarının ötesine itme yeteneği olan Overdrive’ı kullanarak getirin.

FACTIONS & FOES:

– Her biri haydut çılgın deliler, mutantlar ve kan için aç canavarlara sahip olan vahşi arazilerin kontrolü için vahşi gruplarla savaşın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)

İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)

İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Benzer uygulamalar
Menüyü Kapat
Menü