Dangerous Driving [HOODLUM] İndir
4

Dangerous Driving [HOODLUM] İndir

Tüm bilgiler
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Tür tanımlayan Burnout serisinin arkasındaki yaratıcı yetenekten Dangerous Driving saldırıyı tekrar yarış türlerine getiriyor, geçmişin ruhunu yeniden yakalıyor ve yeni bir yere götürüyor. Kimse bakmıyorken yapmak istediğin sürüş türü. Sadece başkalarının ŞU LANET YOLDAN ÇIKTIKLARINDA sevebileceğin yarış türü!

Bu oyun bu hayali yaşama şansı veriyor. Yüksek hızda, trafiğin içinde ve dışında kesişerek ve yoldan çıkıp diğer arabalara çarparak gündelik araçlarda gazı köklemek. Tamamen hız, sürüş becerisi ve destansı köşelerde başarılı şekilde kayışlar yapmakla ilgili. Ayrıca tamamen saldırma, anında misilleme ve tatlı tatlı intikam almakla ilgili. Ne kadar tehlikeli sürersen o kadar hızlı gidebilirsin. Çarp, manevra yap, vur, çiz ve yedi farklı lokasyonda ayarlanmış 30 farklı parkurda önüne çıkanları temizle. Rakibini adrenalin yakıtlı Takedown Yarışları’nda yakala, Heatwave’de mükemmelliğe giden yola gir ya da Road Rage’de her yola hükmet.

Sirenlerini aç ve Pursuit Mode’da Wanted Suspects’i yakala veya Eliminator’da son duran otomobil ol. Oyuncular, ilerledikçe 8 farklı olay türünde, yeni ölümcül arabaların ve saldırı yeteneklerinin kilidini açarak acımasız AI sürücülerine karşı yarışıyor. Tek bir sürüş şekli var: tehlikeli. Kazanmanın tek bir şekli var: Seninle bitiş çizgisi arasına girmeye çalışan herhangi bir şeyi parçalarına ayırmak.

Minimum Gereksinimler Önerilen
İşletim SistemiWindows 7 İşletim SistemiWindows 10
İşlemciIntel i5 3.2GHz / AMD FX 8350 İşlemciIntel i7 3.5GHz / AMD FX 9590
Bellek4 GB RAM Bellek8 GB RAM
WindowsGTX970 / AMD Radeon R9 290 WindowsGTX970 / AMD Radeon R9 290
DirectXSürüm 11 DirectXSürüm 12
Depolama12 GB kullanılabilir alan Depolama12 GB kullanılabilir alan
Benzer uygulamalar
Menüyü Kapat
Menü